Pielęgnacja i wycinka drzew

Drzewa stanowią nieodłączny element krajobrazu. Z ich obecnością w naturalnym otoczeniu wiąże się szereg korzyści. Jako najważniejsze z pewnością należy wskazać podnoszenie atrakcyjności wizualnej terenu oraz polepszanie jakości powietrza. Właśnie dlatego zarówno zarządcy przestrzeni zielonych otaczających budynki użyteczności publicznej, jak i osoby prywatne, będące właścicielami posesji i działek, tak chętnie decydują się na sadzenie drzew. Aranżacja jakiejkolwiek przestrzeni zewnętrznej zazwyczaj zaczyna się zatem od rozmieszczenia drzew, które stają się efektownym centrum kompozycji i to właśnie do ich wyglądu, preferencji i potrzeb dopasowywana jest reszta roślin. Nasadzanie drzew to zdecydowanie niejedyny obowiązek spoczywający na osobach, pragnących cieszyć się ich dobrą kondycją i atrakcyjnym wyglądem przez długi czas. Na każdym etapie ich wzrostu nieoceniona okazuje się bowiem pielęgnacja. W Mogilnie taką usługę świadczy nasza firma Zdrowe Drzewo. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą prac arborystycznych

Mogilno – pielęgnacja i wycinka drzew

Zakres naszych usług jest bardzo szeroki – zapewniamy pełną opiekę nad drzewem, znajdującym się w dowolnej fazie wzrostu. Kompleksowa troska o drzewa ozdobne i nie tylko to propozycja skierowana zarówno do firm, samorządów, jak i osób prywatnych, a więc tych z Państwa, którzy potrzebują nawiązać współpracę z profesjonalistami, aby otrzymać fachowe wsparcie w danym zakresie lub zlecić wszystkie niezbędne do wykonania prace. A te, jak wiadomo, różnią się w zależności od ukształtowania terenu, pory roku czy specyfiki nasadzenia. Pielęgnacja i wycinka drzew w Mogilnie to niejedyne usługi, świadczone przez naszych doświadczonych i certyfikowanych specjalistów z branży arborystycznej. Oprócz tego zajmujemy się również inspekcjami i ekspertyzami, a także wykonujemy specjalistyczne badania takie jak tomograf czy pulling test. Innymi słowy, przeprowadzamy wszelkie prace, jakie mogą być niezbędne do wykonania w obrębie drzewa.

Zdrowe Drzewo – specjaliści w swoim fachu

Od wielu lat działamy w branży, zdobywając doświadczenie i wiedzę, które umożliwiają nam świadczenie usług w najwyższym standardzie, z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Często pielęgnacja drzew liściastych i iglastych odbywa się bowiem na wysokości, natomiast ich wycinka związana jest z szeregiem specjalistycznych czynności. Pracowaliśmy w zawodzie w wielu krajach, dzięki czemu jesteśmy w stanie poradzić sobie nawet z najtrudniejszymi arborystycznymi wyzwaniami. Tym, co może okazać się istotne dla wielu z Państwa, jest fakt, że posiadamy wszelkie możliwe uprawnienia, również te związane z czynnościami na obiektach objętych opieką konserwatorską.

Pielęgnacja ozdobnych drzew na wysokości? A może od dawna zaplanowana wycinka? Specjalizujemy się we wszystkich pracach, jakie obejmuje arborystyka. Mogilno i okolice to region, w którym można skorzystać z naszych usług. Zapewnimy Państwu fachowe wsparcie w każdym zakresie. W razie dodatkowych pytań, wątpliwości lub konieczności ustalenia szczegółów współpracy, zachęcamy do kontaktu drogą telefoniczną, mailową lub poprzez formularz.

Zapraszamy!